Locuri de muncă

Descrierea postului

Job summary

Contract NL contract
Industry șeptel
Publicat
Region Municipiu Hilvarenbeek
Salariul € 10,51 brut pe ora
Ore 50-60
Vizualizat 2198 Number of views

Aveti intrebari despre acest post? Contactati-ne la:

Cora Petrica
+40356630032

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

Munca la ferma de porci

MTS van Dijck 2197 views

Îngrijirea porcilor : a-i hrani, a curăta locul unde sunt ţinuti porcii şi a îngriji porcii bolnavi. Totodată, o altă obligaţie este de a  transfera porcii într-o altă locaţie dacă este necesar şi de a te ocupa de transportul acestora.

Oferta

Locul  de muncă  stabil şi contract olandez la firma B.A.M. Vermeer Uitzend B.V

Salariul va fi compus din următoarele sume:

  • Salariul Brut de 10,05 € pe oră până la 40 de ore pe săptămână pentru persoană fără experiență. Pentru candidații cu experiență salariul va crește până la € 10,75.
  • Salarizarea are loc o dată la o perioadă de 4 săptămâni, cel tarziu în 10 zile de la data incheieriiperioadei de 4 săptămâni
  • Deducerea sumei de 96,60 Eur la fiecare 4 săptămâni pentru asigurare medicală
  • Deducerea sumei de 265 Eur la fiecare 4 săptămâni pentru chiria locuinţei

Sunteţi obligaţi să aveţi asigurare medicală în statul olandez. În cazul în care doriţi să vă faceţi prin firmă, puteti să aveţi un preţ special la această asigurare : 96,60 Euro/ 4 săptămâni. O parte din această sumă poate să vă fie rambursată aplicând pentru Zorgtoeslag (cerere către guvernul olandez). Suma aceasta diferă în funcţie de nivelul salarial şi de circumstanţe personale.

Programul de lucru

Transportul între cele două locaţii va fi cu bicicleta sau pe jos deoarece locaţiile sunt apropiate. În cazul în care lucraţi la Dreumel (aproximativ 20 km din Bruchem) veţi primi o masina.

Acesta va fi stabilit cu clientul si se va cere aprobarea clientului şi in ceea ce priveşte zilele de concediu (acestea trebuie să fie aprobate de către client).

Călătoriile din şi spre ţară sunt costuri ale  angajatului. Putem să vă rezervăm  bilete la avion iar aceste costuri vă vor fi deduse din salariu. În caz că zborurile au loc din Einhoven sau Weeze, putem să aranjăm sa fiţi duşi/ preluaţi de la aeroport.

Care sunt asteptarile noastre?

  • Experientă în munca cu porcii sau dorinţa  de a învăţa
  • Cunoaşterea limbii engleze sau germane sau motivaţia de a invăţa limba olandeză
  • Permis de conducere cat. B
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

  • Internet WiFi
  • toalete şi duşuri (la comun)
  • maşini de spălat +uscătoare
  • bucătărie.
  • Locuinţa este pusă la dispoziţie  de către client în apropiere de locul de muncă.
  • Costul chiriei  este de 265 Eur/ 4 săptămâni şi se plăteşte şi în timpul în care sunteţi în concediu.
Ore 50-60
Orasul Biest-Houtakker

Aplica acum!

The fields below marked with an ! are required.

Personal information
Address information
Contact information
Languages
CV information

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Navigare
Motivatie