Locuri de muncă

Descrierea postului

Job summary

Contract NL contract
Industry Agricol
Publicat
Region Municipiu Tilburg, Municipiu Haaren
Salariul € 10,71 brut pe ora
Ore 40-50
Vizualizat 2637 Number of views

Aveti intrebari despre acest post? Contactati-ne la:

Lidia Alexin
+40356630032

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

Muncă cu plante mici

Gerard vd Loo 2636 views

Muncă la o pepinieră unde bucăţi de plante sunt tăiate şi plasate în sol nou pentru ca alte plante să crească. Responsabilităţile zilnice sunt: să aveţi grijă de planta-mamă şi de planta tânără, pregătirea comenzilor şi pregătirea transportului acestora. O să fiţi supraveghetorul muncitorilor sezonieri şi o să vă ocupaţi de toate responsabilităţile ce corespund acestui post. Munca este de la mijlocul lunii martie pana la mijlocul lunii noiembrie.

Oferta

Loc de muncă stabil şi contract olandez la firma B.A.M. Vermeer Uitzend B.V

Salariul va fi compus din următoarele sume:

  • Începand de la un salariu de bază brut de 9,59 Euro/ oră
  • Salarizarea are loc o data la o perioadă de 4 săptămâni, cel târziu în 10 zile de la data încheierii
  • perioadei de 4 săptămâni
  • Deducerea sumei de 96,60 Euro la fiecare 4 săptămâni pentru asigurare medicală
  • Deducerea sumei de 75 Euro /săptămână pentru chiria locuinţei

Sunteti obligaţi să aveţi asigurare medicală in statul olandez. În cazul în care doriţi să vă faceti prin firmă, puteti să aveţi un preţ special la această asigurare : 96,60 Euro/ 4 săptămâni. O parte din această sumă  poate să vă fie rambursată aplicând pentru Zorgtoeslag (cerere către guvernul olandez). Suma aceasta diferă în funcţie de nivelul salarial şi de circumstanţe personale.

Programul de lucru

Transportul între locaţia de locuit si locul de munca va fi cu bicicleta deoarece locaţiile sunt apropiate.

Acesta va fi stabilit cu clientul şi se va cere aprobarea clientului şi în ceea ce priveste zilele de concediu (acestea trebuie să fie acceptate de către client).

Călătoriile din şi spre ţară sunt costuri ale  angajatului. Putem să vă rezervăm  bilete la avion iar aceste costuri vă vor fi deduse din salariu. În caz că zborurile au loc din Einhoven sau Weeze, putem să aranjăm sa fiţi duşi/ preluaţi de la aeroport.

Care sunt asteptarile noastre?

  • Experienţă în munca cu plantele mici sau dorinţa de a invăţa
  • Să vorbiţi limba olandeză sau engleză şi să aveţi motivaţia de a învăţa limba olandeză
  • Sunteţi capabil de a lucra în echipă dar şi individual, sunteţi flexibil şi motivat
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

  • Internet WiFi
  • Toalete şi duşuri (la comun)
  • Maşini de spălat +uscătoare
  • Bucătărie
  • Biciclete ( contra unei garanţii în valoare de 50 euro)
  • Supermarket la cel mult 10 minute de mers cu bicicleta.

Costul chiriei pentru o săptămână este de 75 Euro şi dacă doriţi să vă păstraţi locul/ patul în aceeaşi cameră această chirie se va plăti chiar şi când sunteţi în concediu. În cazul in care atunci cand mergeţi în concediu faceţi curat în cameră şi o eliberaţi, chiria nu trebuie plătită. Garanţia de 50 Euro pentru cheile de la casa o să vă fie restituită în momentul în care predaţi cheile.

Ore 40-50
Orasul Biezenmortel

Aplica acum!

The fields below marked with an ! are required.

Personal information
Address information
Contact information
Languages
CV information

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Navigare
Motivatie