Locuri de muncă

Descrierea postului

Job summary

Contract NL contract
Industry Birou
Region Municipiu Haaren
Salariul € 10,00 brut pe ora
Ore 40
Vizualizat 303 Number of views

Aveti intrebari despre acest post? Contactati-ne la:

Lidia Alexin
+40356630032

Trainer și suport birou

BAM Office 302 views

Echipa noastră internațională este în căutarea unei persoane care să îi ajute pe șoferi noi să înceapă să lucreze în compania noastră. Sarcinile principale vor fi administrarea unei administrații legate de angajare, pregătirea documentelor și scrisorilor oficiale angajaților noștri, explicarea tuturor regulilor din compania noastră și a termenilor contractului olandez, dar și conversații disciplinare atunci când va fi necesar.

Veți ajuta, de asemenea, cu o instruire de introducere pentru noii noștri angajați, incluzând actualizarea reglementărilor de tahograf, procedurile de siguranță și comportamentul profesional pe care îl așteptăm de la șoferii noștri de camion.

Mai mult, veți ajuta cu sarcini administrative privind asigurarea vehiculelor companiei și cereri de compensare.

Vei începe cu o pregătire individuală pentru a va prezenta toate îndatoririle.

Oferta

Muncă stabilă la contract olandez la compania B.A.M. Vermeer Facilitier  B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu de bază brut de € 10,00 pe oră
  • Plată de 4 săptămâni în euro, în termen de 10 zile de la încheierea perioadei.
  • Deducție pentru asigurarea de sănătate: 104,63 EUR pe 4 săptămâni.
  • Chiria locului de locuit: 82,50 euro pe săptămână.

Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru pentru un preț competitiv de 104,63 € pe 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez prin solicitarea așa-numitului „Zorgtoeslag”, restituirea depinde de nivelul salariului și de circumstanțele private. În plus, folosim servicii colective care conțin: acoperire de calamitate, asigurare de răspundere legală și asigurare de accidente pentru 8,12 EUR pe 4 săptămâni.

Programul de lucru

Programul de lucru va fi de luni până vineri în cea mai mare parte (40 de ore pe săptămână), dar și (o dată la câteva săptămâni). Veti lucra in ture suplimentare vineri (11:00 - 20:00) sau sâmbătă (09:00 - 12:00 : 00) conform unui program convenit cu alți colegi. Apoi, veți avea posibilitatea să vă returnați aceste ore în timpul săptămânii sau în alt mod, după acordul cu supraveghetorul.

Transportul dintr-o locație de locuit până la locul de muncă se va face cu mașina sau cu bicicleta. Depinde in ce locație de locuit o să trăiti. Dacă va fi prea departe pentru a merge cu bicicleta, veți primi o mașină.

Călătoriile din și către țara de origine sunt costuri ale angajatului, putem face o rezervare pentru un loc în unul dintre autobuzele noastre sau rezerva bilet de avion pentru dvs., costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariu. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

Care sunt asteptarile noastre?

  • Sunt necesare abilități bune de limba engleză
  • Limba română și olandeză sunt preferate
  • Motivație foarte mare de a lucra și de a învăța multe
  • Sunt preferate cunoștințele de bază ale transportului rutier
  • Este preferată experiența la locul de muncă în sectorul transporturilor sau logisticii
  • Atitudine pro-activă
  • Voința de a va implica în dezvoltarea companiei
  • Capabilitatea de a lucra independent, dar și în echipă

Informatii suplimentare

Facilitatile locației de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dusuri (partajate)
  • Masina de spalat + uscator
  • Bucătărie
  • Bicicletă (cu 50 €, depozit)
  • Supermarket în termen de 10 minute cu bicicleta
  • Costurile de închiriere sunt de 82,50 EUR pe săptămână, de asemenea, pentru săptămânile din timpul vacanței, când doriți să vă păstrați propriul pat. După ce vă curățați și vă goliți camera, nu veți fi taxat pentru locația de locuit în perioada sărbătorilor. Depozitul pentru cheile casei va fi de 50 €, -. După returnarea cheilor, veți primi înapoi depozitul.
Ore 40
Orasul Biezenmortel

Aplica acum!

The fields below marked with an ! are required.

Personal information
Address information
Contact information
Languages
CV information

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Browse
Motivatie