Locuri de muncă

Descrierea postului

Job summary

Vacancy title Mecanic
Contract NL contract
Industry Metal
Publicat
Region Municpiu Texel
Salariul € 10,95 brut pe ora
Ore 38
Vizualizat 10816 Number of views

Aveti intrebari despre acest post? Contactati-ne la:

Lidia Alexin
+40356630032

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

Mecanic

535 - AT Texel, mechanic 10815 views Municpiu Texel 38 € 10,95 brut pe ora Sudor NL contract Metal

Întreţinerea utilajelor agricole şi lucru mecanic pentru camione şi remorci, sudarea si repararea pieselor metalice. Compania este specializată atât munca cu maşinile agricole cât şi cu intreţinerea şi construirea de camioane şi remorci.

Oferta

Loc de muncă stabil şi contract olandez la firma B.A.M. Vermeer Uitzend B.V

Salariul va fi compus din următoarele sume:

  • Începand de la un salariu de bază brut de 9, 59 Euro / oră şi se lucrează pană la 38 ore / săptămână.
  • Salarizarea are loc o dată la o perioadă de 4 săptămâni, cel târziu în 10 zile de la data încheierii perioadei de 4 săptămâni
  • Deducerea sumei de 96,60 Euro la fiecare 4 săptămâni pentru asigurare medicală
  • Deducerea sumei de 75 Euro / săptămână

Sunteţi obligaţi să aveţi asigurare medicală în statul olandez. În cazul în care doriţi să vă faceti prin firmă, puteti să aveţi un preţ special la această asigurare : 96,60 Euro/ 4 săptămâni. O parte din această sumă poate să vă fie rambursată aplicând pentru Zorgtoeslag (cerere către guvernul olandez). Suma aceasta diferă în funcţie de nivelul salarial şi de circumstanţe personale.

Programul de lucru

Transportul între cele două locaţii va fi cu bicicleta sau pe jos deoarece locaţiile sunt apropiate.

Acesta va fi stabilit cu clientul şi se va cere aprobarea clientului şi în ceea ce priveşte zilele de concediu (acestea trebuie să fie aprobate de către client).

Călătoriile din şi spre ţară sunt costuri ale  angajatului. Putem să vă rezervăm  bilete la avion iar aceste costuri vă vor fi deduse din salariu. În caz că zborurile au loc din Einhoven sau Weeze, putem să aranjăm sa fiţi duşi/ preluaţi de la aeroport.

Care sunt asteptarile noastre?

  • Experienţă ca şi mecanic
  • Experienţă în sudură + certificate este de preferat
  • Experienţă în ceea ce priveşte munca în agricultură / utilaje este de preferat
  • Cazier judiciar curat
  • Cunoaşterea limbii engleze

Informatii suplimentare

  • Internet WiFi
  • Toalete şi duşuri (la comun)
  • Maşini de spălat +uscătoare
  • Bucătărie
  • Biciclete
  • Supermarket la 10 minute de mers cu bicicleta
Ore 38
Orasul Oosterend

Aplica acum!

Campurile de mai jos marcate cu ‘’!’’ sunt necesare

Informatii personale
Informatii despre adresa
Informatii de contact
Cunoasterea limbilor straine
Informatii despre CV

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Navigare
Motivatie