oferty pracy bam vermeer

Locuri de muncă

Zoek hier naar vacatures of scroll naar beneden.

Nu ai găsit oferta potrivită pentru tine?

Te poți înregistra direct

Înscrie-te

Muncă la port

UC NL 6789 views National, NL, Municipiu Amsterdam 50-60 € 2.200 pentru 28 de zile NL contract Transport

Descrierea postului

Excursii locale și internaționale cu containere maritime sau remorci pentru transportul diverselor produse (adesea marfă ADR) între aeroporturi și porturi maritime din Olanda, Belgia, Germania. Mărfurile transportate au adesea o valoare ridicată, astfel că șoferul trebuie să respecte toate procedurile și să treacă instruirile de siguranță.

Călătoriile sunt locale în mare parte, așa că șoferii sunt la bază în fiecare săptămână.

Oferta

Loc de muncă cu muncă stabil și contract olandez la compania B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Salariul dvs. va fi din categoria C0 și va crește din următoarele sume:

  • Salariu de bază brut de 11,40 euro pe oră până la 40 de ore pe săptămână
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite 130%
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%, orele de duminică și sărbătorile naționale: 200%
  • Delegatia de 49,08 euro pe zi când sunteți întreaga zi de la bază
  • Pentru o perioadă de 4 săptămâni, salariul mediu este de aproximativ 2200 - 2600 euro.

Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru pentru un preț competitiv de 104,63 EUR pe 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez prin solicitarea așa-numitului „Zorgtoeslag”, restituirea depinde de nivelul salariului și de circumstanțele private. În plus, folosim servicii colective care conțin: acoperire de calamitate, asigurare de răspundere legală și asigurare de accidente pentru 8,12 EUR pe 4 săptămâni.

Programul de lucru

Majoritatea programelor de lucru folosite sunt de 3 săptămâni la serviciu și 1 săptămână acasă.

Sunt posibile perioade mai scurte sau mai lungi, dar anual nu trebuie să fie mai puțin de 36 de săptămâni la serviciu.

Călătoriile din și către țara de origine sunt pentru costurile angajatului, putem face o rezervare pentru un loc în unul dintre autobuzele noastre sau pentru a rezerva un bilet de avion pentru dvs., costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariu. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

Care sunt asteptarile noastre?

  • Experiența de șofer de camion este preferențială
  • Card digital tahograf
  • Cazier judiciar curat
  • ADR de bază
  • Limba olandeza, engleză sau germană
  • Istoric de 5 ani

Informatii suplimentare

Facilitatile de la baza:

  • Internet WiFi
  • toalete + dușuri (comune)
  • mașină de spălat + uscător
  • bucătărie.
Ore 50-60
Salariul € 2.200 pentru 28 de zile
Orasul Amsterdam

Aplica acum!

Campurile de mai jos marcate cu ‘’!’’ sunt necesare

Informatii personale
Informatii despre adresa
Informatii de contact
Cunoasterea limbilor straine
Informatii despre CV

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Navigare
Motivatie