Praca

Opis stanowiska

Podsumowanie pracy

Tytuł wakatu Praca na sortowni surowców wtórnych
Umowa NL umowa
Przemysł Budownictwo
Opublikowane
Wynagrodzenie € 10,19 brutto/godzina
Godziny 40-45
Wyświetlenia 2392 Liczba wyświetleń

Pytania dotyczące tego ogłoszenia? Skontaktuj się z:

Renata Peterman
+48717166857

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

Praca na sortowni surowców wtórnych

647 - Janssen Group, recycling 2391 widoki 40-45 € 10,19 brutto/godzina NL umowa Budownictwo

Jedna lokalizacja w Maastricht, praca w zespole 6-7 osób.

Jeśli jesteś osobą, która może dłużej wykonywać prostą, trochę monotonną pracę i lubi pracować w zespole, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Co oferujemy

Umowa + informacje o wynagrodzeniu:

  • Stabilne zatrudnienie  i holenderski kontrakt w firmie B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.t:
  • Początkowa pensja brutto w wysokości 10,19 euro za godzinę;
  • Czteortygodniowy system rozliczeniowy.

Obowiązki

Sortowanie materiałów na przenośniku taśmowym.

Czas pracy

Ilość godzin pracy w tygodniu (min / max): 40-45.

Rozpoczęcie i zakończenie pracy (ok. godz.): 07:00 - 16:00.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Oczekiwania:

  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale motywacja i chęć do nauki;
  • Motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

Oferowane przez nas lokale mieszkaniowe to zwykłe budynki mieszkalne, w których jest miejsce maksymalnie dla 18 osób (od 1 do 3 osób w jednym pokoju), spełniające standardy SNF. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień:

WiFi internet,

Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia

Udostępniamy naszym pracownikom również rowery (50 euro depozytu)

Za udostępnienie kluczy do lokalu mieszkalnego pobierany jest depozyt w wysokości 50 euro. Po oddaniu kluczy, kwota ta zostanie zwrócona.

W okolicy znajduje się supermarket (rowerem około 10 minut)

Koszt wynajmu wynosi 82,50 euro za tydzień, również w przypadku tygodni spędzonych na urlopie, jeśli chcesz zachować swoje łóżko. Jeżeli pokój zostanie posprzątany i wszystkie rzeczy osobiste zostaną zabrane, nie obciążymy cię kosztami lokalu podczas twojej nieobecności.

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower  w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być  wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 10 km zapewniamy inny środek transportu.

Miasto Maastricht

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone „!” są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Znajomość języków obcych
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Umotywowanie