Praca

Opis stanowiska

Podsumowanie pracy

Umowa NL umowa
Przemysł Praca biurowa
Region Gmina Haaren
Wynagrodzenie € 10,00 za godzinę brutto
Godziny 40
Wyświetlenia 301 Liczba wyświetleń

Pytania dotyczące tego ogłoszenia? Skontaktuj się z:

Zuzanna Bokiniec
+48717166857

Trainer and support person

BAM Office 300 widoki

Do naszego międzynarodowego zespołu szukamy osoby, która pomoże nowym kierowcom rozpocząć pracę w naszej firmie. Do twoich głównych obowiązków będzie należało prowadzenie administracji związanej z zatrudnieniem, przygotowywanie dokumentów i pism urzędowych dla naszych pracowników, wyjaśnianie wszystkich zasad w naszej firmie i warunków umowy holenderskiej, ale także rozmowy dyscyplinarne, gdy będzie to konieczne.

Pomoższ również w przeprowadzeniu szkoleń wprowadzających dla naszych nowych pracowników, w tym odświeżenia przepisów dotyczących tachografów, procedur bezpieczeństwa i zachowań zawodowych, których oczekujemy od naszych kierowców ciężarówek.

Ponadto,  pomożesz w zadaniach administracyjnych związanych z ubezpieczeniem pojazdów firmowych i wnioskami o odszkodowanie.

Zaczniesz od treningu jeden na jednego, abysmy mogli Ci przedstawić wszystkie obowiązki.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  B.A.M. Vermeer Facilitier B. V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi 10,00 euro za godzinę brutto
  • Podwyżki sa możliwe w zależności od motywacji do uzyskania niezależności w pracy
  • 4-tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie płatne w euro w ciągu 10 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego
  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne: 104,63 euro za 4 tygodnie
  • Wynajem lokalu mieszkalnego: 82,50 euro za tydzień

Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, dlatego pomagamy w zorganizowaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie 104,63 euro za 4 tygodnie. Istnieje możliwość odzyskania od rządu holenderskiego części kosztów ubezpieczenia, po zwróceniu się z taką prośbą do „Zorgtoeslag”. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej. Jeśli potrzebna będzie nasza pomoc w tej kwestii, prosimy o kontakt z naszym biurem. Dodatkowo nasi pracownicy są ubezpieczani od odpowiedzialności cywilnej oraz nieszczęśliwych wypadków w ramach umowy grupowej. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 8,12 euro za dzień.

Czas pracy

Harmonogram pracy obejmuje czas od poniedziałku do piątku (40 godzin tygodniowo), ale także (raz na kilka tygodni) będziesz pracował na dodatkowych zmianach w piątki (11:00 - 20:00) lub soboty (09:00 - 12:00) według harmonogramu uzgodnionego z współpracownikami. Będziesz miał możliwość odebrania tych godzin w ciągu tygodnia lub w inny sposób po uzgodnieniu z przełożonym.

Transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy odbywać się będzie samochodem lub rowerem. To zależy od tego, gdzie będziesz mieszkać. Jeśli miejsce zamieszzkanie będzie się znajdować za daleko od biura aby dojeżdżać rowerem, zostanie Ci przekazane auto.

Podróże z i do kraju ojczystego są kosztami pracownika, możemy dokonać rezerwacji miejsca w jednym z naszych busów lub zarezerwować bilet lotniczy, koszty tej podróży zostaną potrącone z wynagrodzenia. W przypadku lotów na lotnisko Eindhoven lub Weeze, możemy zorganizować transport z i na lotnisko. Te transporty na i z lotniska mogą być bezpłatne w weekend, jeśli mamy możliwość odbycia podróży kombinowanej.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Dobra znajomość języka angielskiego jest wymagana
  • Znajomość języka rumuńskiego i niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja do pracy oraz zdobywania wiedzy
  • Podstawowa wiedza z zakresu transportu drogowego będzie atutem
  • Doświadczenie w pracy w sektorze transportu lub logistyki będzie atutem
  • Proaktywna postawa
  • Gotowość do zaangażowania się w rozwój firmy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • WiFi internet,
  • Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • Udostępniamy naszym pracownikom również rowery (50 euro depozytu)
  • W okolicy znajduje się supermarket (rowerem około 10 minut)

Koszty wynajmu wynoszą 82,50 € tygodniowo, również za tygodnie w czasie wakacji jeśli chcesz zachować swoje miejsce. Po posprzątaniu i opróżnieniu pokoju, nie obciążamy opłatą za miejsce zamieszkania w czasie wakacji. Kaucja za klucze do domu wynosi 50,- €. Po zwrocie kluczy, depozyt również jest zwracany.

Godziny 40
Miasto Biezenmortel

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja