Praca

Opis stanowiska

Podsumowanie pracy

Umowa NL umowa
Przemysł Hodowla
Opublikowane
Region Gmina West Maas en Waal
Wynagrodzenie € 10,51 za godzinę brutto
Godziny 40-60
Wyświetlenia 3846 Liczba wyświetleń

Pytania dotyczące tego ogłoszenia? Skontaktuj się z:

Katarzyna Krupa
+48717166857

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

Praca na fermie świń

Dorvar 3845 widoki

Jesteś zainteresowany pracą ze zwierzętami? Śiwetnie się składa! Poszukujemy rzetelnych pracowników do pracy przy trzodzie chlewnej. Aplikuj już teraz!

Praca w nowoczesnych chlewniach, gdzie wraz z innymi pracownikami będziesz się zajmował  świniami. Wszelkie czynności związane z chowem świń: karmienie, sprzątanie klatek, opieka nad chorymi osobnikami. Również przygotowanie zwierząt do załadunku oraz  pomoc w transporcie do innych miejsc.

Pracując ze zwierzętami, cały zespół musi dbać o spokojną atmosferę, ponieważ świnie są wyczulone na zmiany nastroju i nieprzyjazną atmosferę. Higiena jest ważna ze względu na ryzyko wystąpienia choroby wśród zwierząt.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi € 10,05  za godzinę brutto dla osoby bez doświadczenia. Wynagrodzenie dla osoby doświadczonej wynosi € 10,51 euro za godzinę

  • Podwyżki są możliwe w zależności od motywacji do pracy, niezależności w wykonywaniu swoich obowiązków oraz chęci poszerzania kompetencji

  • 4-tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie płatne w euro w ciągu 10 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego

  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne €  103,68 euro za 4 tygodnie

  • Wynajem lokalu mieszkalnego wynosi  € 82,50 za tydzień

Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, dlatego pomagamy w zorganizowaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie 103,68 euro za 4 tygodnie. Istnieje możliwość odzyskania od rządu holenderskiego części kosztów ubezpieczenia, po zwróceniu się z taką prośbą do „Zorgtoeslag”. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej. Jeśli potrzebna będzie nasza pomoc w tej kwestii, prosimy o kontakt z naszym biurem. Dodatkowo nasi pracownicy są ubezpieczani od odpowiedzialności cywilnej oraz nieszczęśliwych wypadków w ramach umowy grupowej. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 8,92 euro za dzień (jest wliczony w kwotę powyżej).

Czas pracy

Godziny pracy są uzaleznione od bieżacej sytuacji zwierząt, ale zawsze mieszczą się między 6:00 a 18:00. Dni pracy w tygodniu mieszczą się między 5 a 7 dni (w zależności od pracownika).

System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Dojazd do oraz z pracy jest możliwy rowerem lub pieszo, ponieważ lokale mieszkaniowe mieszczą się w pobliżu miejsca pracy. Jeżeli zostaniesz zaplanowany do pracy na innej lokacji, otrzymasz do dyspozycji słuzbowy samochód.
Koszty podróży z oraz do kraju ojczystego są pokrywane przez pracownika. Możemy pomóc w rezerwacji przejazdu  w jednym z naszych busów lub zarezerwować dla ciebie bilet lotniczy. Koszty podróży zostaną wówczas odjęte od wynagrodzenia. W przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze , możemy zorganizować transport na i z lotniska. W weekendy transport na/z lotniska może zostać zorganizowany nieodpłatnie jeśli będziemy w stanie połączyć go z trasami naszych busów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w pracy z trzodą chlewną lub motywacji do nauki
  • Motywacji do pracy oraz elastyczności
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego albo motywacji do nauki języka holenderskiego
  • Samodzielnoci w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

Oferowane przez nas lokale mieszkaniowe to zwykłe budynki mieszkalne, w których jest miejsce maksymalnie dla 8 osób (od 1 do 2 osób w jednym pokoju), spełniające standardy SNF. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień:

  • WiFi internet,
  • Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • Udostępniamy naszym pracownikom również rowery (50 euro depozytu)
  • Za udostępnienie kluczy do lokalu mieszkalnego pobierany jest depozyt w wysokości 50 euro. Po oddaniu kluczy, kwota ta zostanie zwrócona.
  • W okolicy znajduje się supermarket (rowerem około 10 minut)

Koszt wynajmu wynosi 82,50 euro za tydzień, również w przypadku tygodni spędzonych na urlopie, jeśli chcesz zachować swoje łóżko. Jeżeli pokój zostanie posprzątany i wszystkie rzeczy osobiste zostaną zabrane, nie obciążymy cię kosztami lokalu podczas twojej nieobecności.

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower  w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być  wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 10 km zapewniamy inny środek transportu.

Miasto Bruchem/Dreumel

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone „!” są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Znajomość języków obcych
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Umotywowanie