Praca

Opis stanowiska

Podsumowanie pracy

Tytuł wakatu ADR klasy 1
Umowa RO umowa , PL umowa
Przemysł Transport
Opublikowane
Region Międzynarodowy, cała europa
Wynagrodzenie € 2.557 za 31 dni
Godziny 40-60
Wyświetlenia 4113 Liczba wyświetleń

Pytania dotyczące tego ogłoszenia? Skontaktuj się z:

Renata Peterman
+48717166857

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

ADR klasy 1

291.1 - Antonisen, truck 4112 widoki Międzynarodowy, cała europa 40-60 € 2.557 za 31 dni Kierowca C+E RO umowa , PL umowa Transport

Trasy międzynarodowe z naczepą „box  trailer” na terenie całej Europy, możliwe trasy poza Europą. Ciężarówki z materiałami wybuchowymi są eskortowane przez samochody osobowe ochrony cywilnej lub eskortę wojskową, wiąże się to z częstą współpracą ze służbami mundurowymi. Surowe przepisy dotyczące transportu tego rodzaju ładunków wymagają wysokiego profesjonalizmu i uwagi.

Co oferujemy

Zatrudnienie w polskiej firmie B.A.M. Vermeer Services Sp. z o.o.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie zasadnicze 2134,- złotych netto miesięcznie (2660,- złotych brutto)
  • Dieta za dobę podróży zagranicznej w wysokości 15,- euro + 10,- euro dodatkowo przy pobycie na terenie Niemiec, Francji, Austrii
  • Ryczałt za nocleg w wysokości 41,85 euro/noc
  • Premia za wydajność w wysokości 8,- euro za dzień, jeżeli odsetek godzin jazdy w stosunku do ogólnego czasu pracy będzie przekraczał 80%
  • Premia za lojalność w wysokości 1,- euro dziennie za każdy pełny rok pracy zostanie dodana (maksymalnie do 5 lat).
  • Premia z tytułu zużycia paliwa i dobrych osiągów
  • Wypłata wynagrodzenia w walucie euro, do 10-tego każdego miesiąca

Przeciętne wynagrodzenie za przepracowanie 21 dni wynosi 1882,- euro
Przeciętne wynagrodzenie za przepracowanie 31 dni wynosi 2557,- euro

Czas pracy

Podstawowy system pracy to 6/2.
Możliwość modyfikacji systemu, z zachowaniem przepracowanych 36 tygodni w ciągu roku.

Podróż do pracy: odbierzemy Cię z Twojego miejsca zamieszkania lub ustalonego  miejsca zbiórki w możliwie jak najbliższej lokalizacji miejsca zamieszkania oraz dostarczymy do miejsca, gdzie znajduje się ciężarówka.

Podróż do domu: odbierzemy Cię z bazy oraz odwieziemy do miejsca zamieszkania, lub miejsca położonego jak najbliżej miejsca zamieszkania.

Nasze busy są wystarczająco duże, by pomieścić bagaż, są wyposażone w klimatyzacje oraz ogrzewanie.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Prawo jazdy C+E + Code95
  • Karta kierowcy
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • ADR klasa 1
  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki. Mile widziany dodatkowo rosyjski

Dodatkowe informacje

Specyfikacja samochodu ciężarowego:

  • MAN TGX z lodówką oraz mikrofalówką

Udogodnienia na bazie:

  • WiFi internet
  • kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • umożliwiamy transport do supermarketu

Miasto Oud Gastel

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone „!” są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Znajomość języków obcych
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Umotywowanie