Praca

Opis stanowiska

Podsumowanie pracy

Umowa PL umowa, RO umowa , LT umowa
Przemysł Transport
Opublikowane
Region Międzynarodowy, DE-NL
Wynagrodzenie € 2.878 za 31 dni
Godziny 50-60
Wyświetlenia 1089 Liczba wyświetleń

Pytania dotyczące tego ogłoszenia? Skontaktuj się z:

Zuzanna Bokiniec
+48717166857

Groupage ADR do Niemiec

Fikse 1088 widoki

Transport drogowy towarów z naczepą typu plandeka, większość destynacji na terenie Niemiec, przewóz materiałów niebezpiecznych ADR.

Co oferujemy

Zatrudnienie w polskiej firmie B.A.M. Vermeer Services Sp. z o.o.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie zasadnicze (uwzględniając średni poziom dodatków) 2134,- złotych netto miesięcznie (2660,- złotych brutto)
  • Dieta za dobę podróży zagranicznej w wysokości 15,- euro + 10,- euro dodatkowo przy pobycie na terenie Niemiec, Francji, Austrii.
  • Ryczałt za nocleg w wysokości 43,- euro/noc
  • Premia za niskie zużycie paliwa oraz efektywną pracę
  • Premia lojalnościowa za przepracowanie każdego pełnego roku w wysokości 1,- euro za dzień (maksymalna przy stażu 5 lat)
  • Premia za wydajność w wysokości 8,- euro za dzień, jeżeli odsetek godzin jazdy w stosunku do ogólnego czasu pracy będzie przekraczał 80%
  • Dodatki do wynagrodzenia (dotyczy Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Austrii)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Wyplata wynagrodzenia oraz diet w walucie euro, do 10-tego każdego miesiąca.

Przeciętne wynagrodzenie za przepracowanie 21 dni wynosi 2099,- euro
Przeciętne wynagrodzenie za przepracowanie 31 dni wynosi  2878,- euro

Czas pracy

Podstawowy system pracy to 3/1.
Istnieje możliwość modyfikacji systemu, z zachowaniem przepracowanych 36 tygodni w ciągu roku.

Podróż do pracy: odbierzemy Cię z Twojego miejsca zamieszkania lub ustalonego miejsca zbiorki w możliwie jak najbliższej lokalizacji miejsca zamieszkania oraz dostarczymy do miejsca, gdzie znajduje się ciężarówka.

Podróż do domu: odbierzemy Cię z bazy oraz odwieziemy do miejsca zamieszkania, lub miejsca położonego jak najbliżej miejsca zamieszkania.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Prawo jazdy kategorii C+E (z kodem 95)
  • Aktualna karta kierowcy
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • ADR (podstawowe)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Dodatkowe informacje

Specyfikacja pojazdu:

  • DAF XF 105.460 (Super)SpaceCab z lodówką
  • Mercedes-Benz Actros z lodówką
  • Computer Easytrack.

Udogodnienia na bazie:

  • WiFi internet
  • kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • umożliwiamy transport do supermarketu.
Miasto Duiven

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja