oferty pracy bam vermeer

Praca

Wyszukaj wolne miejsca tutaj lub przewiń w dół.

Nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty?

Możesz po prostu się zarejestrować

Transport kontenerów morskich

UC NL 6793 widoki Lokalnie, Holandia, Gmina Amsterdam 50-60 € 2.200 za 28 dni NL umowa Transport

Opis stanowiska

Szukamy najlepszych z najlepszych! Nasz wysoce profesjonalny zespół kierowców potrzebuje nowych członków. Dołącz do nas wysyłając CV.

Trasy lokalne i międzynarodowe z kontenerami morskimi lub przyczepami box-trailer w celu transportu różnorodnych produktów (często ładunków ADR) pomiędzy portami lotniczymi i morskimi w Holandii, Belgii i Niemczech. Przewożony ładunek ma często wysoką wartość, dlatego kierowca musi przestrzegać wszystkich procedur i przejść szkolenie w zakresie bezpieczeństwa.

Trasy są w większości lokalne, więc istnieje możliwość korzystania z udogodnień na bazie co najmniej raz w tygodniu.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Podstawowe wynagrodzenie brutto w wysokości € 11,40 euro za godzinę (do 40 godzin pracy tygodniowo)
  • Nadgodziny (po przepracowanych 40 godzinach w tygodniu) będą płatne 130%
  • Przepracowane godziny w sobotę będą płatne 150%, godziny w niedzielę oraz święta narodowe: 200%
  • Dieta w wysokości € 49,08 euroa za pełny dzień (bez powrotu do bazy)
  • 4 tygodniowy okres rozliczeniowy, do 10 dnia każdego miesiąca

Za okres 4 tygodni, średnie wynagrodzenie wynosi 2200 - 2600 euro.

Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, możemy pomóc w uzyskaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie €104,63 za 4 tygodnie.  O zwrot części tych kosztów można się zwrócić do rządu holenderskiego, składając wniosek do „Zorgtoeslag”. Ponadto nasi pracownicy są ubezpieczani od odpowiedzialności cywilnej oraz nieszczęśliwych wypadków i wypadków komunikacyjnych w ramach umowy grupowej. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 8,12 euro za 4 tygodnie.

Czas pracy

System pracy to 3 tygodnie w pracy i 1 tydzień w domu.

Możliwość modyfikacji systemu, z zachowaniem przepracowanych 36 tygodni w ciągu roku.

Podróże z i do kraju są kosztem pracownika. Możemy zarezerwować miejsce w jednym z naszych busów lub zarezerwować bilet lotniczy, koszty tej podróży zostaną odjęte od pensji. W przypadku lotów na lotnisko Eindhoven lub Weeze, możemy zorganizować transport z i na lotnisko. Transfery lotniskowe mogą być bezpłatne w weekend, jeśli będziemy w stanie połączyć je z trasami naszych bysów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w pracy jako jako kierowca międzynarodowy
  • Prawa jazdy kategorii C+E (z kodem 95) oraz aktuqalnej karty kierowcy
  • Uprawnienia do transportu podstawowego ADR lub motywacja do zdobycia takich kwalifikacji w ciagu pierwszego miesiąca współpracy
  • Znajomości języka polskiego, angielskiego lub niemieckiego
  • Oświadczenia o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • 5-letniej historii zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Specyfikacja pojazdu
  • Mercedes-Benz Actros z lodówką
  • DAF XF 106.460 SuperSpaceCab z lodówką
  • Computer TX-MAX

Udogodnienia na bazie
  • WiFi internet
  • kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • supermarket w pobliżu
Godziny 50-60
Wynagrodzenie € 2.200 za 28 dni
Miasto Amsterdam

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone „!” są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Znajomość języków obcych
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Umotywowanie